بدلیل شیوع مجدد ویروس کرونا، تحویل کالا بصورت حضوری تا اطلاع ثانوی امکان‌پذیر نمی‌باشد.
منو باز جگرسرای پاتوق
منو باز جگرسرای پاتوق
منو باز جگرسرای پاتوق
منو باز جگرسرای پاتوق
منو باز جگرسرای پاتوق
منو باز جگرسرای پاتوق
توضیحات

جگر از منابع بسيار غنی ويتامين A ، از گروه ويتامين های محلول در چربي است که در رشد، سلامت پوست ، بينايي و بالا رفتن مقاومت بدن در برابر عفونت ها نقش بسزايي داره و از لحاظ مقدار ویتامین A تقريبا ماده غذايي شبيه به آن وجود نداره.جگر دارای مقداری پروتئین حیوانی بالایی در حد گوشت قرمز کم چرب است. مقدار چربی آن پایین بوده ، مقدار آهن آن هم بالاتر از گوشت قرمز و تقریباً سه برابر هستش ، به همین دلیل منبع بسیار خوب آهن به حساب میاد و در کم خونی فقر آهن توجه ویژه ای به مصرف آن می شود. همین طور از منابع غنی و خوب ویتامین B12 است که کمبود آن منجر به نوعی کم خونی میشه.

گلدتک امروز منو باز جگرسرای پاتوق رو به شما عزیزان پیشنهاد میده که با گلدتگ می تونید تا سقف 2500 تومان از تمامی منو جگر ، دل ، قلوه ، خوش گوشت ، خوئک و ... استفاده کرده و تنها 1500 تومان پرداخت کنید.

از ویژگی های دیگه ی این مجموعه هم میشه به بهمراه داشتن سرویس شامل نان، سبزی، نارنج و آب زرشک ، سرو نان داغ تازه تنوری پخته شده در محل ، پذیرایی از مشتریان به محض ورود اشاره کرد

ویژگی بعدی واقع شدن جگرسرا در کنار پارک و آب و هوایی هستش که علاوه بر غذای لذیذ می تونید از هوایی پاک و تمیز هم لذت ببرید.

غذا قیمت
جگر گوسفندی 2500
دل 2500
قلوه 2500
خوش گوشت 2500
بال زعفرانی 5000
جوجه زعفرانی 10000
کوبیده 4000
کوبیده خانگی 5000
قارچ کبابی 4000
قارچ مخصوص اسپایسی 5000
خوئک 2500

ارسال نظر!

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید.

ارسال نظر!

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید. برای این کار از گزینه ورود در منو بالا استفاده نمایید.

محصولات پیشنهادی
عضویت در خبرنامه گلدتگ
برای با خبر شدن از جدیدترین و جذاب‌ترین پیشنهادهای گلدتگ ایمیل خود را وارد کنید