محصولات پیشنهادی
تستر کیفیت آب شیائومی Mi TDS
تستر کیفیت آب شیائومی Mi TDS
تستر کیفیت آب شیائومی Mi TDS
تستر کیفیت آب شیائومی Mi TDS
تستر کیفیت آب شیائومی Mi TDS
تستر کیفیت آب شیائومی Mi TDS
تستر کیفیت آب شیائومی Mi TDS
توضیحات

قلم تستر سلامت آب Mi TDS شرکت شیائومی «Xiaomi» برای اندازه گیری کیفیت آب آشامیدنی تهیه شده است. شما به آسانی  با وارد کردن آن به داخل یک لیوان آب می توانید از کیفیت هر آبی به خصوص آب آشامیدنی خانه مطمئن شوید و در صورت عدم سالم بودن از دستگاه تصفیه آب استفاده نمایید. این تستر شبیه به یک دماسنج است ولی قادر است میزان فلزات سنگین، شوری آب و مواد آلی را تشخیص دهد.

این محصول از پلاستیک مقاوم PC ساخته شده و دارای ابعاد 15*1.6*1.6 سانتی متری بوده و وزنی حدود 27 گرم دارد. بر روی تستر کیفیت سلامتی آب شیائومی Xiaomi TDS Pen یک نمایشگر و یک دکمه وجود دارد. با فشوردن دکمه شما می توانید کیفیت آب را در نمایشگر ببینید. شاخص عددی نمایش داده شده بر روی نمایشگر تستر برای کیفیت آب اگر عدد زیر 600 را نشان دهد مناسب آشامیدن بوده و اگر عدد بالای 1000 را نشان دهد مناسب آشامیدن نیست و باید از خوردن آن خودداری کرد. این تستر مصرف انرژی بسیار پایینی داشته و انرژی خود را از دو باتری مینیاتوری تعبیه شده در بالای دستگاه تامین می کند.

تستر کیفیت سلامتی آب شیائومی Xiaomi TDS Pen یک وسیله برای سنجش لحظه آی کیفیت آب می باشد چرا که این محصول با ابعاد و وزن مناسبی که دارد می توانید آن را همیشه همراه خود داشته باشید و بر روند سیستماتیک کیفیت آب نظارت داشته باشید. این تستر در واقع به شما می گوید که آب مورد نظرتان مناسب شرب بوده یا خیر. ساختار کلی این محصول در نگاه اول مشابه یک دماسنج الکترونیکی می باشد.
تستر کیفیت سلامتی اب شیائومی در تنها چندم صدم ثانیه مقدار فلزات سنگین موجود در آب ، مواد آلی و شوری آب و در حالت کلی خلوص آب را اندازه گیری می کند. در ضمن این محصول قادر به شناسایی یون های فلزات سنگین در آب و نمک های محلول موجود در آب نیز می باشد و به همین دلیل مقاوم در برابر خورگی بوده تا بتواند کیفیت مطلوب و دقت در ساخت دستگاه را تضمین نماید.
تستر کیفیت سلامتی آب شیائومی Xiaomi TDS Pen دارای یک تابع کالیبراسیون جهت سنجش کیفیت می‌باشد که پس از پیاده سازی این تابع رقمی را در نمایشگر به نمایش می گذارد که هر چه مقدار این عدد پایین تر باشد آب از کیفیت مطلوب تری برخوردار است.

عاطفه علیزاده
1401/11/11
سلام لطفاً تب سنج هم بیارین ممنون میشم
0
گلدتگ
گلدتگ
1401/11/12
سلام عاطفه جانن درحال حاضر برنامه ای برای شارژ این محصول نداریم اما تلاش مون رو میکنیم تا در پیشنهاد های بعدی کالاهای مورد استفاده شماهم شارژ بشه
م سیاح
1401/11/26
سلام. دوستانی که خرید کردن، لطفاً نظرشون رو درمورد کیفیت و کارایی تستر کیفیت آب بفرمائید. آیا بازم موجود میشه؟!
0
گلدتگ
گلدتگ
1401/11/30
سلام دوست خوبم منتظر نظر کاربران عزیز گلدتگ هستیم

ارسال نظر!

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید.

ارسال نظر!

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید. برای این کار از گزینه ورود در منو بالا استفاده نمایید.

عضویت در خبرنامه گلدتگ
برای با خبر شدن از جدیدترین و جذاب‌ترین پیشنهادهای گلدتگ ایمیل خود را وارد کنید