محصولات پیشنهادی
ساق پا طرحدار
ساق پا طرحدار
ساق پا طرحدار
ساق پا طرحدار
ساق پا طرحدار
ساق پا طرحدار
ساق پا طرحدار
ساق پا طرحدار
ساق پا طرحدار
ساق پا طرحدار
توضیحات

اگه شما از اون دسته افرادی هستید که پا درد دارید یا در فصل سرما پاهای خودتون رو گرم نگه میدارید، گلدتگ امروز به شما ساق پای طرحدار رو پیشنهاد میکنه، این ساق فری سایزه و برای خانم ها مناسبه و شما میتونید زیر شلوار از این ساق استفاده کنید. این محصول در 4 طرح و رنگ متنوع ارائه شده که میتونید این محصول رو از امروز با قیمت مناسب به گلدتگ سفارش بدید.

نسرین طیار
1400/09/03
گلدتگ جان، حکایت این سبد کالای شما بالاخره چیه؟ کالا را میزنیم تو سبد کالا که بتونیم در تایم 15 دقیقه ایی که وقت هست، جنس و رنگش را بررسی کنیم که دفعتا می بینیم هنوز 15 دقیقه تموم نشده کالا خوشگله یکهو از تو سبد کالایت میپره و خودبه خود از سبدت خارج میشه و یا جلویش عدد صفر میخوره ولی هنوز وقت 15 دقیقه ات تموم نشده است ... !! علاوه بر آن ، مشکل دیگه سبد کالای گلدتگ اینه که وقتی میخواهیم موارد اضافی را از سبد کالا خارج کنیم تا بتوانیم کالای مورد نظر را خریداری کنیم حذف هر کدام از گزینه ها در سبد کالا، کلی طول میکشه یعنی با زدن کلید حذف، هر گزینه حذفی در سبد کالا حداقل 3 الی 4 دقیقه طول میکشه که از سبد کالا حذف بشه که می بینی عین 15 دقیقه را در حال حذفی و به خرید اصلی ات نمیرسی و 15 دقیقه تموم شده و شما هنوز در حال حذفی.....!
0
گلدتگ
گلدتگ
1400/09/06
نسرین جان شما هم زمان با فرد دیگه کالای مورد نظر رو داخل سبد خرید رزرو کردین و خرید برای فردی ثبت میشه که زودتر هزینه رو پرداخت و کنه و مراحل خرید رو طی کنه
هیلا فراست
1400/09/03
میشه از همین مدل ساق ها جورابش بیارید
0
گلدتگ
گلدتگ
1400/09/06
هیلا جان نظرت منتقل میشه به بخش فروش گلدتگ . امیدوارم که مجدد شارژ بشه

ارسال نظر!

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید.

ارسال نظر!

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید. برای این کار از گزینه ورود در منو بالا استفاده نمایید.

عضویت در خبرنامه گلدتگ
برای با خبر شدن از جدیدترین و جذاب‌ترین پیشنهادهای گلدتگ ایمیل خود را وارد کنید