جهت دریافت حضوری سفارشات خود به آدرس جدید شرکت به نشانی پاسداران، خیابان نیستان سوم، خیابان راستوان، تقاطع حجت سوری (ضلع جنوب غربی میدان احتشامیه)، پلاک ۷۵ مراجعه فرمایید.
RF و میکرودرم طب شرقی
RF و میکرودرم طب شرقی
RF و میکرودرم طب شرقی
RF و میکرودرم طب شرقی
RF و میکرودرم طب شرقی
توضیحات

پاکسازی باعث زیبایی و شادابی پوست میشود آلودگی های سطحی و دانه های سر سیاه را از سطح پوست برداشته و باعث میشود مواد معدنی و اکسیژن دار به سطح زیرین پوست که دارای کلاژن است برسد و باعث جوانسازی پوست میشود به همین خاطر گلدتگ امروز پیشنهاد RF همراه با میکرودرم مطب شرقی رو بهتون پیشنهاد میده که ویژه خانم ها و آقایان عزیز میباشد.

در واقع دستگاه RF یک فن آوری برتر تجهیزات پزشکی است که در صنعت پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای یک قیمت مناسب برای تجهیزات پزشکی و موارد مصرفی پزشکان می باشد. در واقع جوانسازی پوست و لیفت صورت مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از روش های جدید درمانی است و جزء موارد لیفتینگ بدون جراحی است که در آن ازامواج رادیوفرکانسی برای جوانسازی پوست صورت استفاده می شود در این روش از امواج نوری استفاده نمی شود بلکه از امواج آر اف فراکشنال استفاده می شودکه توسط دستگاه دو قطبی رادیو فرکانسی به صورت غیرتهاجمی تولید می شوند استفاده می شوند. و این امواج لایه بیرونی و میانی پوست را هدف قرار می دهند و موجب تحریک پوست برای شروع فرآیند های طبیعی بازسازی پوست می شوند و در نتیجه لایه جدیدی روی پوست تشکیل می شود و میزان تولید کلاژن و الاستین را در پوست افزایش می دهد و شخص نهایتا ظاهر جوان تر و شاداب تری خواهد داشت. در واقع روش جوانسازی پوست با آر اف فرکشنال برای درمان ناهمواری های موجود در بافت پوست رفع چین و چروک صورت، جای جوش و آفتاب سوختگی استفاده می شود. در واقع این تکنولوژی نوین به به کارگیری از انرژی رادیو فرکانسی با درد قابل تحمل حرارتی مناسب در پوست ایجاد می کند و سریع بعد از استفاده شروع به صاف کردن و سفت کردن پوست می کند..حتی در صورتی که یک بار استفاده شده باشد سفتی پوست کاملا قابل مشاهده است و از لحاظ پزشکی ثابت شده است که انواع کلاژن ها را بازسازی می کند و موجب سفتی و استحکامی در پوست می شود و به طور کلی تمام پوست را بهبود می بخشد.

 

ارسال نظر!

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید.

ارسال نظر!

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید. برای این کار از گزینه ورود در منو بالا استفاده نمایید.

محصولات پیشنهادی
عضویت در خبرنامه گلدتگ
برای با خبر شدن از جدیدترین و جذاب‌ترین پیشنهادهای گلدتگ ایمیل خود را وارد کنید