بدلیل شیوع مجدد ویروس کرونا، تحویل کالا بصورت حضوری تا اطلاع ثانوی امکان‌پذیر نمی‌باشد.
محصولات پیشنهادی
میکرونیدلینگ طب شرقی
میکرونیدلینگ طب شرقی
میکرونیدلینگ طب شرقی
میکرونیدلینگ طب شرقی
میکرونیدلینگ طب شرقی
توضیحات

گلدتگ امروز میکرونیدلینگ ویژه بانوان و آقایان در طب شرقی رو به شما عزیزان پیشنهاد میده که  به درمان تحریک کلاژن سازی یا PCI نیز معروف است و نوعی روش تحریک مکانیکال جهت ترمیم آسیب های ساختاری پوست است که منجر به بازسازی بافت آسیب دیده و تغییر یافته می گردد. هدف این درمان، بهبود ظاهر و عملکرد پوست می‌باشد.

در طی این فرایند ، با استفاده از سوزن های بسیار ریز، میلیون ها میکروکانال در اپیدرم و درم ایجاد می‌گردد.وارد کردن سوزن ها به داخل پوست، باعث افزایش انتشار فاکتورهای رشد از فیبروبلاست ها، پلاکت های خونی و بهبود عملکرد فاکتورهای رشد alpha و Beta می‌گردد. این فرایند منجر به افزایش تولید کلاژن و الاستین توسط فیبروبلاست ها می شود. کراتینوسیت ها نیز به محل نیدلینگ در اپیدرم منتقل شده و در آنجا تکثیر می شوند و در نتیجه باعث افزایش ضخامت اپیدرم می گردند.

از مزایا این روش میشه به قابل استفاده برای تیپ های پوستی متفاوت ، بسته شدن سریع کانال های ایجاد شده و ریسک پایین ،دوره نقاهت کوتاه مدت ،افزایش ضخامت اپیدرم و افزایش فاکتورهای رشد، کلاژن،  الاستین اشاره کرد.

 

قاسم ولی زاده
1399/05/19
برا آقایون انجام میدن؟
0
گلدتگ
گلدتگ
1399/05/22
دوست عزیز حتما با کلینیک مشورت کنین
مهیار شادمهر
1399/06/01
چطوره نه زمان خدمت مشخصه نه مکانش و نه کمیت ؟ این مبلغ برای یک جلسه اسه کامل هست یا چند دقیقه ؟
1
گلدتگ
گلدتگ
1399/06/02
دوست عزیز اطلاعات دقیق در شرایط استفاده نوشته شده میکروندلینگ خدمات ماساز نیس زمان داشته باشه لطفا توضیحات رو مجدد مطالعه نمایید و برای اطلاعات تخصصی تر با مجموعه تماس بگیرید ممنون از شمت

ارسال نظر!

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید.

ارسال نظر!

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید. برای این کار از گزینه ورود در منو بالا استفاده نمایید.

عضویت در خبرنامه گلدتگ
برای با خبر شدن از جدیدترین و جذاب‌ترین پیشنهادهای گلدتگ ایمیل خود را وارد کنید