جهت دریافت حضوری سفارشات خود به آدرس جدید شرکت به نشانی پاسداران، خیابان نیستان سوم، خیابان راستوان، تقاطع حجت سوری (ضلع جنوب غربی میدان احتشامیه)، پلاک ۷۵ مراجعه فرمایید.
بازی منچ و مار و پله
بازی منچ و مار و پله
بازی منچ و مار و پله
بازی منچ و مار و پله
توضیحات

اغلب کودکان و حتی بزرگسالان به باز‌ی‌های فکری و سرگرم کننده مثل منچ و شطرنج علاقه دارند و این بازی‌ها را در خانه با افراد خانواده یا در جمع دوستان انجام می‌دهند ، بازی‌هایی که به تقویت حافظه و هوش کمک بسیار زیادی می‌کنند. بهمین خاطر گلدتگ امروز هم بازی منچ و مار و پله رو به شما عزیزان پیشنهاد میده که این بازی برای بسیاری از افراد یادآور خاطرات دوران کودکی است و می‌توان لذت باهم بودن را به‌وسیله این بازی چشید.

مار و پله یک بازی کودکانه کلاسیک است که بین دو نفر یا بیشتر و در روی تخته‌ای که به مربع‌های کوچک تقسیم شده‌است، انجام می‌شود. خانه‌هایی که شروع یک نردبان باشند با قرار گرفتن در آن مهره به سمت انتهای نردبان حرکت می‌کند و خانه‌هایی که سر مار در آن باشد با قرار گرفتن در آن به سمت انتهای مارحرکت می‌کند. هر صفحه بازی معمولاً دارای صد خانه است که با تاس انداختن و به ترتیب طی کردن خانه‌ها، هر فردی که زودتر به خانه پایان برسد برنده است.

بازی منچ هم می‌تونه توسط 2 تا 4 بازیکن انجام بشه. هر بازیکن 4 مهره خواهد داشت که ابتدا در خانه‌های کناری قرار خواهند گرفت و بازیکنان باید مهره‌های خود را به انتهای بازی، یعنی ستون‌های عمودی یا افقی مربوط به خود (هم رنگ) برسانند، برنده ی بازی فردیست که زود تر از دیگر بازیکنان موفق به تمام کردن مهره‌های خود بشود. مهرها بترتیب و از بالا به پایین در خانهای انتهای قرار خواهند گرفت 

ثنا ملکی
1398/09/21
بالاخره پارچه ایه یا پلاستیکیه صفحش؟
0
گلدتگ
گلدتگ
1398/09/23
سلام ثنا جان همان طوری که درقسمت توضیحات گفتیم جنس صفحه: پارچه ی پلاستیکی هستش جنس مهره: PVC
alireza eslaminazari
1398/09/23
اندازه صفحه را لطفا توضیح دهید
0
گلدتگ
گلدتگ
1398/09/23
دوست عزیز همان طور که در قسمت توضیحات گفتیم سایز: 49cmx48cm
مژگان حاج حیدری
1398/12/03
خیلی خوب بود، من که راضی هستم . البته جنس مهره ها پلاستیک درجه 1 نیست. جنس صفحه هم پلاستیکیه . شبیه سفره ضخیم میمونه ، ولی به قیمتش می ارزه . اندازه صفحه هم بزرگه حدود 50*50
0
گلدتگ
گلدتگ
1398/12/03
سلام دوست عزیز ممنون از اینکه نظر تونو ثبت کردین ممنون از همراهی شما
فاطمه صفری
1398/09/26
جنسش خوبه اندازشم بزرگه،بچه دو سه سال خیلی خوب میتونه بازی کنه
1
گلدتگ
گلدتگ
1398/09/26
سلام فاطمه حجان خوشحالیم که کالا مورد پسند شما بود ممنون از اینکه نظر تونو ثبت کردین

ارسال نظر!

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید.

ارسال نظر!

برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید. برای این کار از گزینه ورود در منو بالا استفاده نمایید.

محصولات پیشنهادی
عضویت در خبرنامه گلدتگ
برای با خبر شدن از جدیدترین و جذاب‌ترین پیشنهادهای گلدتگ ایمیل خود را وارد کنید